Rekreační dům

Dobruška
2 100 000 Kč

Zprostředkujeme vám prodej pečlivě udržovaného rekreačního domu ve městě Dobruška, okres Rychnov nad Kněžnou. Jedná se o částečně podsklepený dvoupodlažní kamenný dům určený převážně k rekreaci.

Přízemí nabízí kuchyň s obývacím pokojem, obytný pokoj, koupelnu, průchozí chodbou a dřevník. V patře se nachází velká obytná místnost se skoseným stropem a prostorná nezateplená půda. Venku se vyjma přístavku s toaletou a dílnou nachází také dřevěná bouda na nářadí. Vytápění domu je zajištěno klasickými kamny s přípravou ve všech obytných místnostech, momentálně je těleso pouze v obývacím pokoji.

V domě byly opraveny dvě zdi cihlami a pórobetonem, střecha je eternitová. Dále jsou zde nové rozvody vody, odpad z koupelny a z kuchyně do trativodu, ze záchodu pak do malé jímky.K domu náleží zahrada s ovocnými stromy ve svahu. V zadní části zahrady se na rovině nachází pole o výměře cca 28 m². Celková výměra pozemku je 1024 m².

Nemovitost se nachází ve velmi klidné lokalitě s perfektní dostupností do centra Dobrušky, které je vzdáleno cca 10 minut chůze. V místě je plná občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Dobré autobusové spojení do Hradce Králové a praktické spojení do Prahy, Náchoda, Nového Města atd. Hradec Králové je autem vzdálen cca 40 minut a Praha cca 2 hodiny. Pár metrů od branky protéká potok a o kus dál leží les s opukovými skálami.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme. 

Mgr. Lenka Hamerská

realitní makléřka

+420 724 827 416
hamerska@svobodapartneri.cz