Slunný byt 1+kk

Jana Masaryka, Hradec Králové
2 260 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej velmi pěkného slunného bytu o rozloze 33 m² se zaskleným balkonem o výměře 5 m². Kompletně zrekonstruovaný byt se nachází na kraji 2. NP panelového domu s osobním i nákladním výtahem v ulici Jana Masaryka, Hradec Králové.

Dispozici tvoří předsíň, kuchyň, obytný prostor, nová zděná koupelna s vanou a WC a zasklený balkon. Prostor je nenápadně rozdělen vkusnou dělící sádrokartonovou stěnou. Kuchyňský kout má zabudované náladové osvětlení a je plně vybaven novými spotřebiči. Jednotka má nové bezpečnostní vchodové dveře. Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Vytápění je zajištěno ústředním topením.

Součástí nabídky je také sklepní kóje umístěná v suterénu. Možnost bezplatného parkování před i za domem. Bytový dům prošel revitalizací, je nově zateplen a má osazená plastová okna. Díky zateplení fasády má tento krajový byt minimální energetické náklady. V místě je výborná občanská vybavenost. V docházkové blízkosti je supermarket Albert, Fakultní nemocnice a OC Futurum.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme.  

Ing.Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz